Boru Lazer Kesim Nedir?

Boru lazer kesim işlemi pek çok sektöre malzeme tedarikinde önemli rol oynar. CO2 formunda karşımıza gelen lazer teknoloji, sert ve yumuşak cisimlerin kolayca ve istenen ölçüde kesilmesine yardımcı olur. Kızılötesi bir teknoloji olan boru lazer kesim makinaları, kusursuz ve istenen ölçüde kesim yapma becerisine sahip olarak karşımıza gelir.

Boru lazer kesim işlemi için CNC lazer teknolojisi kullanılmaktadır. NPU lazer kesim işlemi ile çok sayıda profil ve boruya istenen şekli vermek söz konusu olmaktadır. Makinalar ve bilinçli operatörlerin bir arada çalışması ile her türlü ölçü ve farklı modellerde kesim avantajları kendini göstermektedir. Temassız ve uzaktan gerçekleşen boru lazer kesim işlemi, randımanlı ve sorunsuz bir işlem olarak kendini gösterir.

Lazer Boru Kesim Makinası

Lazer boru kesim makinası CNC lazer makinası olarak da bilinir ve çok amaçlı bir kullanıma uygun olarak kendini gösterir. Ahşap, metal ve plastik başta olmak üzere çok sayıda malzemenin kesilmesi bu teknoloji ile gerçekleşir. Kusursuz ve doğru ölçüde kesim için lazer boru kesim makinası en uygun teknoloji ürünü olarak karşımıza gelir. Rezantörden geçen lazer ışınları kesim konusunda önemli bir görevi yerine getirir. Kiriş bükücü ayna ise hızlı, seri ve hatasız kesim konusunda önemli bir avantaj sağlar.

Profil lazer kesim teknolojisi çok sert ve olabildiğince sağlam malzemelerin kesimine destek sağlar. Doğru ölçüde ve doğru açı ile yapılan kesimler sayesinde mamul ortaya koymada önemli bir başarı elde edilir. Kutu profil lazer kesim işlemi ve sorunsuz profil lazer kesim işlemi, çok sayıda malzemenin kusursuz şekilde elde edilmesine destek verir. Bu iş için kullanılan Profil lazer kesim makinası doğru malzeme ve doğru üretim konusunda hatasız sonuçların ortaya çıkmasına yardımcı olur.

Makina Özellikleri

Çalışma Alanı2000 x 6000 mm
Maksimum Yükleme Kapasitesi1200 kg
X-Y Eksen Hareketi2020 x 6050 mm
Z Eksen Hareketi300 mm
X-Y-Z Eksen Kızaklama4 Nokta Temaslı Bilyalı
X-Y Eksen Tahrik SistemiKremayer
Z Eksen Tahrik SistemiBilyalı Vidalı
X-Y Eksen Hızları120 m/min
Z Eksen Hızı30 m/min
X-Y Pozisyonlama Hassasiyeti0.05 mm
X-Y Tekrarlama Hassasiyeti0.03 mm
Lazer RezenatörRaycus / JPT / Han’s
Lazer Gücü Laser1000 / 2000 / 3000 W
CNC Kontrol SistemiFscut
Lazer Kesim KafasıRaytools / BOCI / WSX
Yardımcı Kesim GazlarıHava/Oksijen/Azot
Soğutma TipiSu Soğutma
Makine Ağırlığı16000 kg
Makine Ölçüleri (GxUxY)3500 x 15500 x 2560 mm
Grafik Formatıdwg / dxf / stp
Voltaj220 / 380 Volt - 3 faz / 60 Hz
SertifikalarCE / ISO
Garanti2 Yıl

 

Boru Profil Fiber Lazer Kesim Makinesi

fiber boru profil lazer  kesim makinesi. 2000w, güç  üretilen   lazer boru profil kesim makinesidir. 6000mm boyunda ve  max 220mm çapta  kesim yapabilmektedir.! Fiber Lazer kesim makinesi fiyatları olarak rekabetçidir  

Lazer Boru Kesim Makinası Teknik Özellikleri

  • FLP-6020 model fiber boru profil lazer  kesim makinesi 6100mm x 220mm çapında boru profil kesim kabiliyeti
  • Raycus Fiber Lazer Kaynağı
  • Alamn ve Japon Mekanik parçalar, Japon Smc veya Alman Festo Pnömatik sistem
  • İspanyol Fagor yada Uzakdoğu Cypcut
  • Weihong, Mpower gibi kontroller sistem
  • Yaskawa yada Delta servo motor sistemleri
  • 6800 Kg çelik hassas işlenmiş gövde

Lazer Boru Kesim Makinası Fiyatları

Lazer boru kesim makinası fiyatları çok önemli bir teknolojiye ulaşım rakamlarını göstermektedir. Teknoloji, dayanıklılık ve yüksek kaliteli üretime biçilen fiyatların oldukça ekonomik olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Vereceği hizmet desteği düşünüldüğünde lazer boru kesim makinası fiyatları her zaman ekonomik ve uygun olarak görülebilir. Sert, sağlam ve işlenmesi zor gibi görünen ürünler, lazer teknolojisi ile kolayca işlenir hale gelmiştir. Bu kapsamda, özellikle yüksek teknolojili makinaların kullanımı ile sonuca gitmek söz konusu olmuştur.

Profil lazer kesim makinası ve kullanıldığı alanda verdiği kaliteli hizmetler, bu teknolojinin genel olarak endüstriyel avantajını ortaya koymuştur. Profil lazer kesim işlemi için gerekli olan kaliteli makine ve usta operatörler, kusursuz bir kesim konusunda ihtiyaçların karşılanmasına yardımcı olacaktır. Bu sayede kutu profil lazer kesim avantajlarını görmek söz konusu olacaktır. Profil lazer kesim makinası ve onun piyasadaki makul fiyatları. Bu ürüne yatırım yapmak isteyen birey ve firmalara önemli bir katkı sağlayacaktır.

Lazer Profil Kesim Makinası Fiyatları

Lazer profil kesim makinası fiyatları uzun vadede alınacak hizmet düşünülerek hesaplanmalıdır. Uzun vadede değerlendirme yapacak olursak lazer profil kesim makinası fiyatları uygun olarak değerlendirilecek bir sonucu ortaya koymaktadır. Pek çok farklı ölçüde malzemenin kusursuz şekilde kesilmesinde bu ileri teknoloji kullanılmaktadır. Sektör olarak da yatırım yapmaktan çekinilmeyecek bir sektör ve yatırımdan söz etmek mümkün olarak karşımıza gelmektedir.

Lazer profil kesim makinası fiyatları dikkate alındığında, köşebent lazer kesim, NPU lazer kesim ve NPI lazer kesim hizmetlerinin geri dönüş yani kazanç yaratacağını unutmamak lazım. Uzun vadede her türlü kendini tedarik eden sistem bir süre sonra kazanca geçme konusunda da avantaj sağlayacaktır. Profil lazer kesim işleminin geniş bir endüstriyel alanda karşılığı olduğunu unutmamak gerekir.

Sultanbeyli Boru profil lazer Kesim

Sultanbeyli profil lazer kesim işlemi ve hizmeti bölgesel olarak önemli, bir avantaj sağlamaktadır. Sultanbeyli Profil lazer kesim makinası ile elde edilen üst düzey teknoloji, malzemelerin kusursuz şekilde kesilmesine destek vermektedir. Sultanbeyli boru lazer kesim gibi çok önemli bir konuda, bölgesel avantajlardan söz etmek gerekir.

Sultanbeyli köşebent lazer kesim işlemi ile elde edilen köşebentler pek çok farklı sektörde yarı mamul olarak kullanılır. Sultanbeyli Kutu profil lazer kesim işlemi sayesinde, her bir parçanın doğru ölçülü ve kusursuz olarak kesilmesi sağlanır. Özellikle Sultanbeyli NPI lazer kesim üzerinde yapılan çalışmalar, çok geniş bir sektör altyapısına malzeme tedariki fırsatı sağlamaktadır. Bir diğer şekilde Sultanbeyli NPU lazer kesim ve onun getirdiği avantajlar, müşteriler ve üretici firmalar için önemli avantajlar sağlayacaktır.

Des Fason Boru Lazer Kesim

Des fason profil lazer kesim işlemi için kaliteli ve güvenilir makine hizmetinden yararlanmak gerekir. Des fason NPU lazer kesim işleminde teknoloji kadar operatör uzmanlığından da söz etmek gerekir. Uzman katkısı ve des fason boru lazer kesim teknolojisi ile pek çok üretici firmanın isteklerinin karşılanması söz konusu olacaktır. Des fason Kutu profil lazer kesim işlemine bakacak olursak, her türlü profil kesim işleminin başarılı bir şekilde gerçekleştiğini görmemiz mümkün olur.

Des fason NPI lazer kesim hizmet kalitesini ispatlamış bir çalışma olarak karşımıza gelmiştir. Teknoloji kullanımı ve endüstriyel gereksinim noktasında des fason köşebent lazer kesim sonuçları üretim başarısı adına istenen sonuçların ortaya çıkmasına yardımcı olmuştur. Des fason Profil lazer kesim makinası ile beraber, bu makinanın zaman içinde ortaya koyduğu ürün örnekleri, yüksek kalite avantajı ile farkını net olarak göstermiştir.

Fason Boru Lazer Kesim

Fason boru lazer kesim teknolojisi boru şeklindeki ürünlerin işlenmesine ve kullanışlı hale gelmesine destek verir. Uzmanlar ve sahip oldukları fason NPI lazer kesim teknolojisi, hammadde işleme konusunda oldukça başarılı sonuçlar yaratır. Fason Kutu profil lazer kesim konusunda üretici firmalar adına seri ve kaliteli üretim takip edilmektedir. Makine ve uzman kalitesi sayesinde kusursuz bir üretim avantajından söz etmek mümkün olmaktadır.

Fason profil lazer kesim işlemi endüstriyel ürünlerin ortaya çıkmasında ve üretiminde çok önemli görevler üstlenmiştir. Bu tür teknolojiye yapılan yatırımlar sayesinde firmaların fason profil lazer kesim makinası teknolojisini görmesi söz konusu olmuştur. Fason NPU lazer kesim işlemleri ile seri üretime destek sağlayan malzemelerin ortaya çıkması mümkün olmaktadır. Kaliteli ve yüksek teknoloji ile ifade edilen fason köşebent lazer kesim işlemi, başarılı ve avantajlı üretime önemli derecede destek sağlamıştır.

Talep Formu

İlgilendiğiniz makine hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, Bilgi & Fiyat talep formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra en kısa sürede ilgilendiğiniz ürün grubu ile ilgili arkadışımız size geri dönüş yapacaktır.

(*) Doldurulması zorunlu alan