Hakkımızda
Hakkımızda

Lazer çözümlerinde
iş ortağınız

Müşterilere, çalışanlara, çevreye ve topluma karşı sorumluluk, 1997 yılında kuruluşundan bu yana şirketin temel felsefesi olmuş ve ayrılmaz bir şekilde kurumsal kimliğimize bağlanmıştır.

Bizim için ortaklık, dünyanın her yerinden müşterilerimizle, bireysel üründen planlama ve hizmete ve anahtar teslimi sistem çözümlerine kadar her alanda müşterileri ile yan yana çalışmak anlamına gelir.

Yenilikler bizim mesleğimizdir. Ortak başarıyı sağlamak için, kapsamlı bir ürün yelpazesi ve kişiselleştirmenin yanı sıra yaratıcı ve yetkin ürün hizmeti sunuyoruz. SLS Mühendislik olarak çözümleri her zaman olağanüstü kalite, çekici estetik ve optimum ergonomi ile birleştirilmiş özgün tasarım ile eş anlamlıdır.


Misyon & Vizyon
Misyon & Vizyon

Lazer çözümlerinde
iş ortağınız

Sls mühendislik, endüstriyel tasarım ve imalat konusunda firmanızın en önemli destekçisi olmayı hedeflemektedir. Varolan projelerinizde sizlere destek vererek daha kısa zamanda ve daha ekonomik üretim yapmanızı sağlamakla en iyi hizmeti sunma amacındayız.

Üretim endüstrisi her zaman gelişmekte ve değişmektedir. Firmanızın bu değişiklikler sırasında en iyi imkanlara sahip olmasını istiyoruz.

Günümüzde üretim ve pazarlama faaliyet ve yatırımlarını karlılık ve süreklilik yönünden en çok etkileyen unsur ürün tasarımıdır. Artık üretici ve satıcı arasında karşılıklı maksimum bilgi alışverişi ile müşteri beklentileri saptanabilmekte ve yeni ürün tasarımları pazar ihtiyacı doğrultusunda gerçekleşmektedir. Müşteri beklentilerinin yanı sıra teknolojik yenilikler ve yaratıcı fikirlerle donatılmış ürünler rekabet gücünü artırıcı büyük güç halini almıştır.


Tarihçemiz

1997

Metal kutu üretimi, metal pano üretim faaliyet alanları üzerinde kurulan şirketimiz; İstanbul içerisinde bir çok kurumla anlaşarak resmi olarak açılışını gerçekleştirmiştir. 6 kişilik personel kadrosuyla oluşturulan SLS Mühendislik ilerleyen yıllarda yurt içi / yurt dışı faaliyetlerini sürdürerek ülkenin vizyon sahibi olan bir kaç firma arasında yer almayı başaracaktır.

Amacımız sadece üretmek değil, üretilenin kolay kullanıma sahip olmasını sağlamaktır.

1999

Elektrik pano üretim sektörüne özel olarak tasarladığımız ürün çeşitlerini, sektördeki son kullanıcılarımıza sunarak SLS Mühendislik ürün gruplarını oluşturmaya yönelik ilk adımı gerçekleştirdik. Üç başlık altında üretilen ürünlerimiz; gelecek yıllarda da üretilecek ürünlerin çizgilerini belirlenmesine sebep olmuştur.

- Yerli üretim
- Ekonomik
- Çevre dostu

2001

Türkiye’de oluşturduğumuz iç pazar ve referanslar yardımıyla ülke dışında da faaliyetlerimizi gerçekleştirmeye başladık. Almanya, Hollanda, Belçika ülkeleri başta olmak üzere bir çok Avrupa ülkesine metal, çelik, ahşap market ekipmanları ürünlerinin satışlarını gerçekleştirdik.

Gelecek taleplerin yol haritasını belirlemek amacıyla fabrikamızda AR-GE pozisyonu oluşturarak kendi ürün çeşitlerimiz ve özel projeler için gerekli test çalışmalarını başlattık.

2008

Her projenin bir şekilde üretileceğine inanmaktayız. Her ürün uzun yada kısa vade de üretilmektedir. Fakat şirketimizin kuruluş aşamasında belirlediği üç temel maddeyi baz alarak proje gerçekleştirmek için deneyim ve tecrübe gerekir. Şirketimiz, yurt içerisinde faaliyet alanını arttırarak tamamıyla yerli üretim, ekonomik ve çevre dostu ürünler üreterek dünya çapında bir çok markayı referans vitrinine eklemeyi başarmıştır.

Her firma istenileni sunabilir. SLS Mühendislik istenilen ile deneyimi birleştirerek projeler gerçekleştirir.